وای به حال دگران

حتی اگر بخواهم غصه ی یک نفر را بخورم، کسی را انتخاب میکنم که تمام غصه اش برای خودم باشد...

/ 13 نظر / 22 بازدید
نمایش نظرات قبلی
شرکت یگانه زنبور کاسپین

ژله رویال یا اکسیر جوانی بی نظیرترین ماده غذایی 100% طبیعی از فرآورده های زنبور عسل میباشد که مطابق مستندات علمی و گزارشات مصرف کنندگان آن در درمان و پیشگیری بیماری ها و نارساییهایی چون: ضعف عمومی بدن ،کم خونی ،اضافه وزن (اشتهای زیاد)،وزن کم (کم اشتهایی) ، پوکی استخوان ، کم کاری کبد، افسردگی ، ناتوانی های جنسی ، ناراحتی های معده ،آلزایمر ،پروستات ، ام اس، ریزش مو ، آرتروز ، دیابت ، آسم ،ناراحتی های قلبی -عروقی ... تاثیرقابل توجهی دارد.ژله رویال درتقویت حافظه، سیستم ایمنی بدن ،التیام زخم ها ، بهبود سوخت و ساز بدن (متابولیسم) و تنظیم قاعدگی موثر است. مصرف ژله رویال برای افرادی که در حال رشد هستند، ورزشکاران ، خانم های باردارو افرادیکه مشغله کاری و فعالیت جسمی و جنسی نسبتا زیاد دارند توصیه میشود. شرکت یگانه زنبور کاسپین زیر نظر آقای حسین یگانه راد ژله رویال 100% طبیعی و منحصر به فرد خود را با قیمت مناسب عرضه مینماید. برای کسب اطلاعات بیشتر به وبسایت ما Caspianbee.com مراجعه نمایید یا با شماره تلفنهای 22705166 و 22705167 تماس حاصل نمایید.

س ح ر

خودخواهي نيست اينجوري ؟

مهسا

خنده ام میگیره که حتی برای غصه خوردن هم باید خیلی بگردی !!! اینروزا دیگه هرکسی چهارتا دوست و آشنا داره...

nader

kamtarin gheymate ajnas dar kolle iran faghat moghayese konin va geran nakharin www.shopingmeg.in

هنردوست

به آفتاب سلامي دوباره خواهم داد به جويبار که در من جاري بود به ابرها که فکرهاي طويلم بودند به رشد دردناک سپيدارهاي باغ که با من از فصل هاي خشک گذر ميکردند به دسته هاي کلاغان که عطر مزرعه هاي شبانه را براي من به هديه ميآورند سلامي ، دوباره خواهم داد سلام دوست من.

نگار نیک نفس

بی شک آن سیمرغ آن سی مرغ بود با سیمرغ منتظرتم با تشکر نگار نیک نفس [گل]

سایه روشن

بی آنکه بخواهیم آدمها می آیند در زندگیمان، و بدتر از آن بی آنکه بخواهیم می روند از زندگیمان دیگر همه ما به این رفت و آمدها عادت کردیم، بگرد بگرد به دنبال آدم خودت و کسی را انتخاب کن که تمام غصه اش برای تو باشد...