برای آخرین بار

نه فیلم هندی است نه خوش بینی الکی. فقط یک قانون ساده است. آن هم این که خدا  جای حق نشسته و حق به حق دار میرسد. این که در نهایت حقیقت آشکار میشود و همه به آن چیزی که سزایشان هست میرسند. نه اینکه از ناراحتی دیگران خوشحال بشوم، بلکه این قانون زندگیست که خوشحالم میکند.

اگر بدی کرده ای، مطمئن باش نمیتوانی خوبی ببینی.

اگر بهت ظلم شده و بهت تهمت زدند و هیچ جور نتوانستی از خودت دفاع کنی، فقط بسپارش به زمان. همه چیز در کنترل تو نیست ولی هیچ چیزی هم غیر از حق نمیگردد. بالاخره همه آن چیزی که باید بفهمند را، می فهمند.

شکر...

/ 8 نظر / 12 بازدید
توحید

زمان یه قانونه مجموعه سیستمی که ما توشیم از این قانون پیروی می کنه. مثل سیسبی که بندازی بالا، دوباره به سمت خودت برمیگرده.

حسن

دلی که به حقایق ایمان داشته باشه زیباست . . .

مصطفي

سلام خسته نباشيد اگه با تبادل لينك موافقي منتظرتم خبرم كن

سهیل

پس خوشحال باش خانوم خوشگل[ماچ]

حسین مداحی

سلام پس از مدتها ... یا شایدم پس از مدتها سلام . خوبین شما ؟ حالا ما سر نمی زنیم شماهم سراغ احوال نمی گیرید ؟ همتون بی معرفتید دیگه ... حالا بگذریم : موافقم . قانونه . اما جالبیش اینجاست خدا صبرشم خیلی زیاده . بعضی وقتا بیست سال طول میکشه تا سزای طرف رو بده. به هر حال من موافق نیستم که دیگران رو نباید به خدا واگذارشون کرد و نه بخدا . بلکه باید بخشیدشون . این بخشش پرواز میده آدم هارو . من نتیجش رو چشیدم که میگم. امتحان کن سمیرا. ضرر نمی کنی

علی

عالی بود. سخنان کاملا متینی بود سرکار خانم. مرحبا