نوای جور

     عجله نکن. صبور باش و آرام آرام گام بردار. من تا دلت بخواهد می توانم صبور باشم. بگذار تا وقتی که نیاز دارم زمانم را بگیرم. بگذار آنقدر که نیاز هست، حسش کنم و نفس بکشمش. بگذار باورش کنم و آنقدر که باید، عاشقش بشوم.

.....

     نمیدانم اینجا نوشته بودم یا نه. دارم خودم را برای غریق نجاتی آماده میکنم. منی که خودم معتقد هستم که آدم در این جور مواقع و برای ورزش نباید با خودش مهربان باشد و برای خودش دل بسوزاند، حالا گیر مربی ای افتادم که اصلا رحم و مروت سرش نمیشود. منی که ادعا میکنم بدن قوی ای دارم، روزهایی که میروم تمرین از نفس می افتم. و باز منی که شبها همیشه تا دیروقت بیدار بودم دیگه تا بیشتر از ده نمیتوانم بیدار بمانم. خلاصه که فکر میکردم کارهایم تمام میشود و برای خودم استراحتی میکنم و الان شدید مشغول استراحت هستم!

     فکر که میکنم به خودم می گویم این کارها را من باید سالها پیش انجام میدادم. نباید اینقدر فاصله می افتاد. و بیشتر که فکر میکنم میگویم اشکال ندارد. حالا همه ی اینها برایم درس میشوند. فردایی که خودم مادر میشوم، برای بچه ام دلسوزی الکی نمیکنم. که اگر نخواست و خسته بود و دوست نداشت و حوصله نداشت و ... یک نه بزرگ جلویش میگذارم. یا اصلا نمیگذارم به آن سنی برسد که بخواهد با یادگیری هر چیزی مخالفت کند. دخترم را از بدو تولد آموزشش میدهم. خودم شنا و انگلیسی یادش میدهم و باله و پیانو هم باید حتما قبل از سن مدرسه یاد بگیرد. نمیگذارم به واژه خستگی حتی فکر هم بکند.

آخرش هم حتما باید بنویسم از یادداشتهای یک نفر تازه از تمرین برگشته...

 

/ 6 نظر / 10 بازدید
میفروش

سلام خسته نباشيد اي تازه از تمرين برگشته . خوبيد؟ ايشالله بتوني جوري تمرين كني كه همه آدمايي كه دارند غرق ميشند ( البته تو اين گردابي كه براشون بوجود آمده ! نه تو استخر ) را نجات بدي و ناجي من هم باشي . راستي يه چيزم بگم انقده سخت گير نباش چون اونوقت بچه تم تو وبلاگش مي نويسه مامانم سخت گير بود و نذاشت من از كودكيم استفاده كنم وووووو. برقرار باشيد. به اميد ديدار [گل]

بانوی ایرانی

بانوي عزيز ايا ميدانيد پرتال زنان ايران در حال حاضر با هزاران بحث و مطلب و سرگرمي متفاوت در دسترس شما هست و ميتوانيد از اين مطالب به راحتي و با عضويت رايگان استفاده کنيد...از شما دوست خوبمان ميخواهيم در جهت رشد بانوان در دنيا مجازي ما را لينک کنيدو به ما بپيونديد. بانوي ايراني

:)

حالا باباشو پیدا کن جیگیلی...اول باید اونو به آرامش برسونی! [چشمک]