عشق

باید راهی پیدا می کردم؛ برای خودم.

او که زیبایی مطلق بود. او زیبا بود و نه من و نه هیچ کس دیگر می توانست به این زیبایی شک کند. او که زیبا بود و حتی نابیناترین ها هم زیباییش را به چشم میدیدند. او که زیبا بود و مرکز توجه. و این زیبایی برای من سنگین بود. برای منی که نه دست داشتم که انگشتهای کشیده ای داشته باشد، نه صورتی که چشمهای درشتی داشته باشد، و نه گیسویی که به سان آبشار باشد. منی که فقط یک سر بودم و گاهی حتی همان هم نبودم.

باید راهی پیدا می کردم. او که زیبا بود. برای خودم. باید راهی پیدا می کردم، برای من که هیچ چیز نبود.

نمیدانم از همهمه ی های رودخانه، سکوت کویر، زوزه ی باد یا ... شنیدم. نمی دانم. حتی به یاد ندارم کدام لحظه بود. ولی من، شنیدم که باید به او پیوست. از کدام لحظه، به یاد ندارم ولی بعد از آن روحی شدم بر پیکر زیبای او. گاهی لبخندی شدم که بر لبان ظریفش نقش می بست، گاهی اشکی که از چشمهای مستش می چکید، گاهی شرمی که بر روی گونه اش می نشست، گاهی برقی که در نگاهش می درخشید، گاهی عشقی که از دلش بر می خاست و ...

راهی یافته بودم. برای او که هیچ نبود...

/ 15 نظر / 4 بازدید
نمایش نظرات قبلی
مهسا

[گل][گل] روزگارت شاد باد...

متین

از این پست شما دقیقا آدم نتیجه میگیره که مرگ بر امریکا!

کیاکوچولو

و شاید گاهی سوهانی بر دل پر حرفش... (گفتم شاید!)

فرهاد

می دانمت منو کشته![چشمک] پونزدهم خانومی،می خوای برام کادو بخری؟[متفکر]

سلام سمیرا خانم من اومدم سر زدم استفاده کردم لطفا شما هم تشریف بیاورید ممنون

شیرزاد طلعتی

این کیا مع_ رکه اس . این سوهانی ... رو خیلی خوب اومد کیا . سمی خانوم کلی سئوال کردم هیچ جواب درست درمونی نگرفتم . عرفان؟ جزئی از کل ؟ استغاثه و متصل شدن به (( او )) . ؟

آرمان

من نیز همچون تو دنبال راهی می گردم... ولی... شاید باید خیلی صبور بود... [گل]

حسن

سلام میگم که اون قضیه آدما رو تازه داری به نتیجه اش میرسی /[چشمک] صد در صد نه البته . ولی خب . خیره ان شاالله . اتفاقی افتاده ؟ و لحظه ای بود که من بود و او بود و او از من جدا بود و من هیچ نبود در عین حال با او نبود . چشم هایم را بستم و من شدم و او و من تمام شد . همه او شد . حال او بود و او و او از او جدا نبود و من هیچ نبود . همه او بود .

غریبه

سلام جالب بود و دلنشین. خوب شد لالقل یک نفر راه پیدا کرد. موفق باشین