...

هرچقدر اینجا سرم توی کار خودم بود و آهسته میرفتم و می آمدم و کاری به کار کسی نداشتم و هیچ وقت توی کار کسی کوچکترین فضولی و دخالتی نکردم، برای من این طور نبود.

اینجا همه به کار من کار داشتند. و بدتر از آن حرفهای بی ربطی بود که از گوشه و کنار می شنیدم. آن هم از زبان آدمهایی که اصلا برخوردی با هم نداشتیم و همدیگر را نمی شناختیم.

هرچقدر صبوری کردم فایده ای نداشت.

 آنقدر هستم که بگویم همه ی این کارهایتان از سر حسادت است. اگر فکر می کنید با این کارها چیزی از من کم می کنید، پس ادامه بدهید. من هم راه خودم را خواهم رفت.

متاسفم برایتان با این محیط کثیفی که برای خودتان ساخته اید.

/ 17 نظر / 4 بازدید
نمایش نظرات قبلی
مکتوب

چقدر کامنت رضا قشنگ بود . و چقدر کامنت آرزو ارامبخش یک آدم عصبانی و خاطری رنجیده . یعنی بنظرت پستو خونده ؟

مکتوب

خدا بد نده چی شده حالا ؟

مکتوب

راستی : دستت درد نکنه جواب داد خانو نکویی ها !!! : ))

انقلاب سبز

دوست عزیز نماز جمعه این هفته تهران به امامت آیت ا... رفسنجانی خواهد بود . در این مراسم پر فیض مهندس میر حسین موسوی و سید محمد خاتمی و مهدی کروبی حضور خواهند داشت . ای عزیز جمعه سبز پوش در کنار یکدیگر حماسه ای دیگر خواهیم ساخت . با توجه به بازداشت شدن دکتر بوترابی مدیر گروه سایت های پرشین بلاگ , از شما وبلاگ نویس عزیز انتظار حضور داریم تا انزجاز خود را از این همه بی اخلاقی ها و دروغ ها اعلام کنید . لطفا اطلاع رسانی کنید قرار ما جمعه , نماز جمعه

yaveh-gooyan

ممنون ار محبتت همیشه موفق باشی

همون

اخ از دست این حسادت ! عزیز دلم ناراحت نشو از قدیم گفته اند حسود هر گز نیاسود ...یک آدم حسود ارزش ناراحتی تو رو نداره نازنین ! اون جمله همیشگی ام رو به توهم می گم :تمام دنیا با کل آدم هاش ارزش یک لحظه ناراحتی تورو نداره ![گل]

مکتوب

باشه برش میدارم . راستش برای وبلاگ من خیلی غمگینه . من یه آهنگ دیگه تو 4shared.com آپلود کردم ولی اونو که جایگزین این کردم اجرا نشد . راستی الآن به اندازه کافی قاطی هستی که بگی موضوع چیه ؟ سمیییا خانوم نیکیی ها ؟