از ماست که بر ماست

همیشه سعی کردم به جای مقصر شناختن این و اون کمی بیشتر به کارهایم فکر کنم و ببینم کجا اشتباه کردم. سعی کردم بپذیرم که اشتباه کردم و بدانم که دقیقا چوب چه اشتباهی را دارم می خورم. من مسئول کارهای دیگران نیستم. به چرخه ی انرژی معتقدم و مطمئنم که هر کس جواب خوبی و بدیهایش را می گیرد. و چیزی که خیلی مهم هست اینه که از اشتباهاتمان درس بگیریم.

زندگی هر روز بیشتر از روز قبل زیباییهایش را نشانم می دهد.

دوستهای جدیدی پیدا کردم که آشنایی با هر کدومشان به نوع خودش جالب است. ولی صحبت و معاشرت با دوستهای قدیمی امنیت و آرامشی خاص بهم میدهد.

در طی چند ماه همه چیز به کل عوض شد. می توانم بگویم جا به جا شد. جا به جایی ای که فکرش را هم نمی کرم. ولی الان  بسیار بسیار راضی هستم. اتفاقی توی زندگیم افتاد که شاید دو سال پیش باید می افتاد. شاید این طوری کمتر زجر می کشیدم. ولی نمی دانم در آن صورت قدر می دانستم یا نه!

خوشحالم که یک دوست و همراه خوب کنارم دارم و احساسم را با کسی تقسیم می کنم که ارزشش را دارد.

......................

امروز یک کلاس جدید اینترو گرفتم. دخترهای دبیرستانی هستند. من که رفتم داخل کلاس داشتند در مورد خانم های  بسیار پولدار جهان صحبت می کردند. ۵ دقیقه جلوی کلاس ایستاده بودم و اصلا انگار نه انگار! به روی خودشان نمی آوردند که معلم سر کلاسشان هست!

/ 14 نظر / 6 بازدید
نمایش نظرات قبلی
رضا

با سلام و درود بر شما و قلم توانمندتان بسیار زیبا و شیوا مثل همیشه...کاملا درست ...از ماست که برماست ....صد در صد وقتی قدر و منزلت خوبی و محبت را میدانیم که از تجارب قبلی و اشتباهات قبلی بخوبی درس گرفته باشیم ....خیلی عالی ....آرزوی موفقیت روز افزون و تندرستی و کامروای شما را دارم در پناه حق ... پيش پاي نو بهارم، بامن از گلها بگو ............ پشت پرچينهاي باغ از رقص بلبلها بگو......... از شميم عطر گلها زباغستان دل بگو ........ از شقايق هاي عاشق ، عطر سنبلها بگو ..... از غرور غنچه اميد و اين دلهاي وابسته بگو ....... با من از رگبار باران بيقراريهاي ابرها بگو ....... از تلاطمهاي دريا ، صبر ساحلها بگو ........ از پرپر شدن هزاران گل در اين خاک بگو ..... بازهم از ريشه جوشان اين گلها بگو ....... از لب خندان اشک شوق گلهاي سرخ بگو ..... کاروان گل رسيد ، از عشق محملها بگو ........... از گل محمدي که مي راند مرا تا خاطره بگو ...... از من و ما ، شعله جانسوز محفلها بگو ......... [گل][گل]

خانه ما

تبریک میگم...ذهن زیبای داری...موفق باشی..

الدورادو

نمی دونم قلم قوی داری یا نه.انقدر دست نوشته هاتو خوندم که برام عادی شدن. بهشون عادت کردم. روح قلمتو می شناسم. هر جور که بنویسی منو یاد دوران خوب دانشجویی میندازی. شاید به همین خاطر وبلاگتو دوس دارم بانوی پر شور شر آروم.

الدورادو

و فراموش نکن ساده نویسیت شیرینه. در ضمن تبریک به همراه خوبی که همراهی مثل تو رو پیدا کرده.

samira

سلام عزیزم یه موقع یه روزی یه جایی احساس کردی تنهایی فقط کافیه بهم تک زنگ بزنی عزیزم[ماچ]

الهام توت فرنگی

نه رنگ نداشت....اونا که خیلی باحاله...جون میده زبون درازی کنی باهاش...[خنده][نیشخند][چشمک]

sina

سلام ممنون از لطفت خودت خوبی[لبخند]

کیاکوچولو

اشتباه نکن. اگه این اتفاق 2سال دیگه میفتاد شاید کارایی می کردی که اصلا به نفعت نبود. آخه اون موقع تجربه الان رو نداشتی. پس خدارو شکر کن که تو بهترین موقعیت برات افتاد.