دروغ نیست...

نمی دانم چرا پست قبلی را همه بد برداشت کردند.  تنها دلیلی که به ذهنم میرسد این است که درست ننوشتم. منظورم خودم نبود. گورم کجا بود که کفنم باشد. دوست پسری در کار نیست که بگویم این قضیه در مورد الان خودم هست. من کلا در عمرم یک بار این اتفاق برایم افتاده که خیلی مطمئن باشم که میخواهم با یک نفر ازدواج کنم که آن بار هم خیلی پروانه ای شده بودم. و بعدها، مثلا الان که احساسم به قبل برگشته و طبیعی شده، هروقت به آن قضیه فکر میکنم، میگویم عجب خطری از بیخ گوشم گذشت. پست قبلیم خیلی کلی بود. من نوعی را گفته بودم. من و هر دختر دیگری که میتواند جای من باشد. چیزی که خیلی شایع است این روزها. از قدیم هم بوده. قسمت ناراحت کننده این است که امروزه پسرها خیلی ادعای مدرن بودن و آزاد اندیش بودند می کنند. در حرف این طوری هستند ولی در عمل مثل مردهای دهه های پیش متحجر. پسرهای ما بین زمین و آسمان گیر کرده اند. هنوز خودشان را در دنیای پست مدرن پیدا نکرده اند. چه میشود گفت جز اینکه متاسفم!

از این حرفها گذشته می بینم که همه آنهایی که طرفدار آرژانتین و برزیل بودند و سرخورده شدند به اسپانیا رو آورده اند! خوب حق هم دارند از آلمان و هلند متنفر باشند. ولی به نظر من کمی دیگر صبر می کردید، تورنمنت امشب هم برگزار میشد بعد تصمیم می گرفتید طرفدار کدام تیم هستید! ما که از اول گفتیم آلمان و هلند. که حتی اگر واقعا احتمال پنجاه پنجاه امشب هلند هم ببازد، باز دو تا تیم های من دوم و سوم می شوند. که ایشالله اول و سوم بشوند. اگر هم آلمان باخت، به اسپانیا باخت. اگر هم باخت، خودش را که نباخت. تا لحظه ی آخر مثل شیر بازی کردند! ها ها هاااااا!

اینجا را هم نگاه کنید. به نظر میرسد دلایل حمید بسیار قانع کننده هستند.

.................................

غرور و دروغ بزرگترین آفتهای هر رابطه ای هستند. افسوس که او خدای هر دو بود.

/ 29 نظر / 5 بازدید
نمایش نظرات قبلی
داود (خورشید نامه)

اگر یک نفر پیدا شود که به خاطر هوش و شامه قوی اش در یک چرخش تیمش را عوض کرده و قهرمان کند یقین بدانید او فقط یک مرد می تواند باشد

حسن

سلام و درود فراوان . اول که ما قهرمان شدیم و این سندیست بر تایید آنچه برآن تاکید فراوان داشته ایم . [چشمک] بعدم که بازم ما قهرمان شدیم . بدعدترشم خب ما قهرمان شدیم دیگه .

مهرداد

سميرا جان پا شو بيا وبم دعوتي[گل]

حسنی

سلام وبلاگ شما هم قشنگه متشکرم از اینکه سر زدی

... & Hamid

بدجنس بدجنس بدجنس چون کامنتمو پاک نکردی

متین

اسپانیا[نیشخند]

متین

ما پامون به زمین بنده دستمون به آسمون[شرمنده]

سمانه

افسوس[افسوس]